PSV Gymnastiek

Misstanden in de turnwereld

Wij volgen alle verontrustende berichten van turnsters die de afgelopen weken in het nieuws zijn gekomen. Wij vinden deze misstanden zeer ernstig en willen zulke misstanden binnen onze club voorkomen. Voor zover bij ons bekend zijn onze leden nog nooit fysiek of mentaal mishandeld. Mocht er in het verleden grensoverschrijdend gedrag zijn vertoond door PSV-trainers dan horen wij dat graag. Deze misstanden zouden nergens voor moeten komen.

Onze vertrouwenscontactpersoon (Karlien Goltstein) staat altijd klaar voor leden of ex-leden die zich onprettig hebben gevoeld bij PSV Gymnastiek. Ook kunt u bij haar terecht voor verdere vragen en opmerkingen met betrekking tot grensoverschrijdend gedrag. Onze vertrouwenscontactpersoon is te bereiken via vcppsvturnen@gmail.com en er is meer informatie te vinden via https://psvgymnastiek.nl/over-psv/vertrouwenscontactpersoon/.