Feestelijke opening van de Air Jumpy

Feestelijke opening van de Air Jumpy

Opening Airjumpy

Zondag 21 februari werd de Air Jumpy voor het eerst getest door de fanatiekste geldinzamelaars van dit project. Het rood-witte lint werd onder luid applaus doorgeknipt en de eerste test sprongen op dit fantastische met lucht gevulde toestel waren al snel gemaakt. Na anderhalf uur springen, testen, aanmoedigingen door trotse ouders langs de zijlijn en een gezonde versnapering ging iedereen voldaan huiswaarts.

De Air Jumpy “het lang gewilde toestel” bestaat uit verschillende delen welke allemaal afzonderlijk van elkaar maar ook in diverse leuke en uitdagende combinaties kunnen worden op gesteld. Zo ontstaan er steeds weer nieuwe uitdagende situaties die je wel “moet” uit proberen als gymnast.

De Air Jumpy is geschikt voor alle leeftijden en zal komende tijd on tour gaan langs alle locaties zodat iedereen het toestel kan uit proberen.

De Air Jumpy on Tour data zijn:

Nuenen, Jacobushoek dinsdag 1 maart

Eindhoven, Tuinstraat zaterdag 5 maart

Eindhoven, Klipperstraat maandag 7 maart

Eindhoven, Klipperstraat vrijdag 11 maart

Eindhoven, Klipperstraat woensdag 23 maart

 

DELEN
Reageren is niet mogelijk.