PSV Gymnastiek

Ons beleid met betrekking tot COVID-19 (coronavirus)

Zoals jullie niet is ontgaan is het virus COVID-19, ookwel coronavirus genoemd opgedoken in Nederland. Ondertussen wordt onze provincie Brabant het meest getroffen met dit virus, waarbij de oorsprong niet altijd te herleiden is. Wij voelen ons dan ook genoodzaakt om te handelen volgens de richtlijnen van het RIVM, de GGD, NOC*NSF & het KNGU. Na de afgelopen ontwikkelingen hebben wij daarom besloten met directe ingang alle trainingen, lessen, wedstrijden, voorstellingen en andere clubgerelateerde zaken te verplaatsen of te annuleren. Deze beslissing geld voor alle opleidingen en wedstrijden door het hele land en zal gelden tot minstens 31 maart aanstaande. We zullen leden en ouders op de hoogte stellen en houden via de gebruikelijke communicatiemiddelen. voor directe vragen kunt u contact opnemen door te mailen naar bestuur@psvgymnastiek.nl of contact op te nemen met de trainer van de groepen.