Doe mee met de Turnuitdaging!

Doe mee met de Turnuitdaging!

rhonrad

 

Kom in beweging met je turnvereniging op 14 mei en doe mee aan een waanzinnig turnprogramma bij Flik-Flak in Den Bosch. Wil jij ervaren wat freerunning, jump around of rhönrad is? Of ga je liever cheerleaden, trampoline springen of bootcampen? Dit alles onder leiding van topsporters zoals Yuri van Gelder, Jeffrey Wammes en Rea Lenders.

Meer over het programma en inschrijven kan je HIER! Deelname kost 15 euro. Doneer als deelnemer je 15 euro aan een van de aangemelde Karavaan clubprojecten en steun hiermee het Brabantse verenigingsleven. Schrijf je snel in, er zijn maar 100 plaatsen beschikbaar.

De Karavaan is een nieuw Brabants sportevenement op initiatief van de provincie Noord-Brabant en Team Brabant Sport. Via crowdfunding maakt De Karavaan voorzieningen voor sportclubs mogelijk.

Met sportieve groet,
Stichting Flik-Flak
‘s-Hertogenbosch

DELEN
Reageren is niet mogelijk.