PSV Gymnastiek

In de prijzen!

Afgelopen zaterdag (17 januari) vielen vier van de zes deelnemende teams van PSV Gymnastiek in de prijzen tijden de Oost Brabantse Kampioenschappen Acrobatische Gymnastiek. Wij zijn trots op de prestaties van alle sporters en hun behaalde resultaten tijdens deze eerste wedstrijd van het seizoen!

Eva Martens en Katja Minkjan (duo D niveau) scoorden goud tijdens hun eerste wedstrijdervaring samen en mogen zich kampioen Acrobatische Gymnastiek van Oost Brabant noemen. Cato Korsten en Roisin McCormack behaalde zilver in de klasse E senioren duo’s. In dezelfde categorie werden Denise Lodewijks en Danique van den Reek derde en ontvingen brons. Maaike Hees en Tess Weijnen behaalde als E junioren team ook zilver.
Tevens behaalde het team Lisa Coviello en Isabel Jegerings een mooie negende plaats. Bij het hoge aantal deelnemende teams, een bijzondere prestatie. Het trio Femke Storm, Abby Decker en Evi Spoormakers behaalde een tiende plaats.

Geniet ook van de wedstrijdactie foto’s van alle teams.

[slideshow_deploy id=’1682′]